BIS'te Yaşam

Deneyime olduğu kadar yeni neslin özgün fikirlerine de önem veren, dinamik, adil ve açık bir iletişim ortamı sunan liderlerle ve en önemlisi kurumsallaşmış ama içindeki startup ruhunu kaybetmemiş bir motivasyonla sektörde 29 seneyi aşkın bir süredir istikrarlı bir şekilde büyüyen ve yurtdışına açılmış bir firmayız.

Açık ofis ve rahat çalışma ortamı ile Anadolu yakasının en merkezi ve metroya çok yakın bir mesafede konumlanmış olan ofisimizde resmi kıyafet zorunluluğu olmadan çalışmanın keyfini sürebilirsiniz.

Etkin bir toplantı için toplantı odaları ve görüntülü konferans sistemleri ile farklı lokasyonlardaki müşteriler ve çalışma arkadaşlarınızla verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

 

İşe Alım

Takım odaklı atmosferimizde, iş çevrelerine yön veren ekiplerin bir parçası olacaksınız. Girişimci bir ortamda çalışmanın özgürlüğüyle dünya çapındaki projelerde yer alarak ve farklı proje yönetim metodolojileri kullanarak, kariyer yolunuzda ilerleyeceksiniz. Eğer siz de üstün yetkinliklerle kendinizi donatmak ve uluslararası kuruluşlarla çalışmak istiyorsanız, gelin aramıza katılın.

İşe alım sürecimizde, web sitemiz ve kariyer siteleri üzerinden gelen başvuruları değerlendiriyoruz. Süreç kapsamında, yetkinlik/teknik bazlı mülakat ve sınav uygulayarak, birlikte büyük başarılara imza atacağımız adayları belirliyoruz. İşe başlayacak yeni ekip arkadaşlarımızın, süreçlere daha kolay adapte olabilmesi için oryantasyon programları ile destekliyoruz.

Şirketimizdeki açık pozisyonlarımız için buraya tıklayınız.

 

Staj Olanakları

BIS’te Staj, kariyerlerinin henüz başında olan genç insanlara kendi amaçlarını keşfetmekte yardımcı olmak üzere kurgulandı.

Stajyerlerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine koçluk etmek, stajın en önemli hedeflerinden biridir.

Eğitim hayatınızda öğrendiğiniz teorik bilgileri kısa sürede pratiğe dökmek istiyorsanız, staj için başvurularınızı bekliyoruz.

 

Ücretlendirme ve Yan Haklar

BIS'te pozisyon, iş tecrübesi ve eğitim durumuna göre ücretlendirme ve yan hakları belirleriz. Yerinde AR-GE merkezi olduğumuz için ücretlendirmelerimizde vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Çalışanlarımıza sağladığımız yan haklar

Özel Sağlık Sigortası

Tüm çalışanlarımız şirket tarafından karşılanan özel sağlık sigortasından yararlanır

GSM Hattı

Pozisyona bağlı olarak çalışanlarımıza GSM hat tahsis edilir

Yemek Kartı

Tüm çalışanlara yemek kartı verilir

Şirket Aracı

Pozisyona bağlı olarak çalışanlarımıza şirket aracı tahsis edilir

Gelişim ve Kariyer Olanakları

Yetkinlik, proje ve hedef bazlı performans değerlendirme ile gelişim odaklı kariyer yolunu birlikte planlıyoruz. Sürekli öğrenme temel alınarak bir yaşam döngüsü oluşturup çalışanlarımızın profesyonel gelişimlerine katkıda bulunuyor ve 360 Geri Bildirim Sistemi ile bireysel farkındalıklarını ortaya çıkarmalarına destek oluyoruz.

Sektörel ve teknolojik gelişimlere ayak uydurabilmek için çalışanlara proje, görev ve pozisyonlarına uygun olarak eğitim fırsatları sunuyoruz. Sınıf eğitimleri, online eğitimler, workshoplar ve konferanslara katılım ile çalışanlara sürekli öğrenme olanağı sağlıyor ve ilgili sertifikaların alınmasını teşvik ediyoruz. Ek olarak çalışanlarımıza yüksek lisans ve doktora yapmaları için belirli oranlarda maddi destek ve izin hakkı sağlıyoruz.

Geniş müşteri portföyümüz ile büyük çaplı yurt içi ve yurtdışı projelerde yer alabilme fırsatları sunuyoruz. AR-GE projelerimizde görev alan çalışanlarımızın üniversitelerle olan iş birliklerimiz sayesinde akademik olarak da gelişimlerine katkıda bulunmalarına fırsat veriyoruz. Projeler kapsamında çalışanlarımıza farklı iş kollarında görev alma şansı sağlıyoruz.

Projelerimizde güncel teknolojiler kullanarak yazılım geliştiriyor ve teknolojik trendleri yakından takip etme fırsatı sağlıyoruz.

BIS olarak sağlıklı yaşamı desteklemek için pilates dersleri; rekabeti ve takım ruhunu arttırmak için kürek ve maraton yarışmalarına katılım; beraber eğlenmek ve sosyalleşmek için happy hour, waffle günleri, tekne gezileri, karaoke ve şirket yemekleri gibi sosyal aktivitelerde bir arada oluyoruz. Çalışanlarımızın önerileriyle aktivitelerimizi çeşitlendiriyoruz.