Hakkımızda

BIS olarak 1994 yılından beri mevcut paket çözümlerinin yanı sıra; finans, hizmet ve üretim sektöründeki kurumların özel ihtiyaçlarına ve iş yapış modellerine uygun olarak yazılım geliştirme, entegrasyon, danışmanlık ve dış kaynak hizmetleri sunan, lider teknoloji ve servis sağlayıcısıyız.

2012 yılından bu yana yerinde AR-GE merkezi olarak projeler geliştirmekte ve müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Toplam sahip olma maliyeti düşük olan, güvenilir, yüksek performanslı, stabil ve yenilikçi iş çözümleri geliştirmekteyiz.

Sadece ülkemiz sınırlarında değil, Avrupa’daki uluslararası kuruluşlara da hizmet sağlamakta ve dünyanın birçok ülkesine hizmetlerini sunmak için çalışmalarını hızla sürdürmekteyiz.

GÜÇLÜ ORTAKLAR

BIS, 1994’ten bu yana Microsoft platformları üzerine çözümler üreten bir teknoloji firması olarak, kurumsal düzeyde büyük ölçekli projelere çözümler sağlayan bir Microsoft ve Microsoft MEA (Ortadoğu ve Afrika Bölgesi) stratejik iş ortağıdır. BIS her zaman en yeni teknolojileri hayata geçiren ve uygulayan öncü firmalardan biri olmuştur. BIS, Microsoft ile birlikte ülke dışındaki önemli kuruluşlara danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Oracle veritabanı yönetimi sistemlerinin yanı sıra kurumsal yazılım ürünleri geliştirme ve pazarlama alanında uzmanlaşmıştır. Oracle, organik büyüme ve bir takım üst düzey satın almalarla yazılım piyasasındaki payını büyütmüştür. 2007 itibariyle Oracle, Microsoft ve IBM’den sonra üçüncü en büyük yazılım geliri elde eden firma olmuştur.
Oracle İş Ortağı Ağı’nın bir üyesi olarak BIS, karşınıza çıkan zorluklarda ve iş ihtiyaçlarınızda size yardımcı olması için teknoloji ve kapsamlı iş uygulamalarının güçlü bir kombinasyonu ile çözümler geliştirmektedir.

BAZI REFERANSLARIMIZ